آیا هیوندای پالیسید نسخه فرمان سمت راست خواهد داشت؟

ب

هیوندای استرالیا در پی پر کردن جای خالی در صدر خط تولید شاسی بلندهای خود با شاسی بلند بزرگ پالیسید است که احتمالا در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

به گزارش کارتور، مدیر بخش بومی هیوندای در استرالیا در زمان عرضه کراس اوور Venue مدل ۲۰۲۰ در این بازار اظهار داشت بخش بومی این برند کره ای در پی عرض رقیبی برای مزدا CX-9 و تویوتا Kluger در سال آینده است.

وی گفت: “احتمال عرضه این خودرو ۸۰ درصد است. ما هنوز باید روی برخی مسائل مهندسی همچون موتورها کار کنیم. دفتر مرکزی هیوندای نیز به پیشنهاد ما جواب منفی نداده است.”

Palisade اکنون برای بازارهای فرمان سمت چپ همچون ایالات متحده و کره جنوبی ارائه می شود و با ساختاری تا هشت سرنشین و آپشن موتور V6 بنزینی و چهار سیلندر توربو دیزل موجود است.

برخلاف کیا Telluride همتای این خودرو که اختصاصا در آمریکای شمالی برای ایالات متحده و خاورمیانه ساخته می شود، Palisade در کره جنوبی تولید می شود.

اگر این خودرو در ساختار فرمان سمت راست تولید شود، هیوندای استرالیا آن را در نسخه های بنزینی و دیزلی عرضه خواهد کرد.

صرف نظر از نیرومحرکه، هر دوی این نسخه ها به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته مجهز هستند.

Palisade دارای طول ۴۹۸۱ میلی متر، عرض ۱۹۷۶ میلی متر و ارتفاع ۱۷۵۰ میلی متر و در نتیجه، کشیده تر و عریض تر از تویوتا Kluger است.

طیفی از ویژگی ها و تکنولوژی های ممتاز نیز در این خودرو ارائه می شود که شامل روکش چرم ناپا، پانل تجهیزات دیجیتال ۱۲٫۳ اینچی و مجموعه کامل تکنولوژی های کمک راننده و ایمنی اکتیو SmartSense هیوندای است.

خبرخودرو

 

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *