آیا مرسدس بنز کلاس S کوپه و کانورتیبل حذف می شوند؟

۲۰۱۸-mercedes-benz-s-class-coupe-مرسدس بنز S کلاس کوپه
ب

همه می دانند که خودروسازان در سراسر دنیا در تلاش هستند که با تمرکز بر نقاط قوت خود و ارزش بازار یا خط تولید خود را ساده تر کنند و یا مدل های جدید با تکنولوژی های نوین را انتخاب کنند که با قیمت های مدل های کنونی هماهنگ باشند.

به گزارش کارتور، برخی خودروها باید حذف شوند و اگر مدل جدیدی جای آن ها را بگیرد باید پلتفرم جدیدی داشته باشد که با تکنولوژی های هیبریدی و برقی سازگار باشد تا بتواند در سال های آینده بقا یابد. بنابراین جای تعجب نیست که شایعاتی در مورد آینده نسخه های کانورتیبل و کوپه مرسدس بنز کلاس S منتشر شده که حاکی از آن است که مرسدس بنز EQS پرچم دار جدید باعث خواهد شد تا این خودروساز آلمانی گرند توررهای خود را حذف کند.

۲۰۱۸-mercedes-benz-s-class-coupe-مرسدس بنز S کلاس کوپه

گفته می شود که مرسدس بنز در پی کاهش مدل های خود است و این دو خودرو نیز بخشی از خودروهای در نظر گرفته شده هستند. گفته می شود مدل های کوپه و کانورتیبل کلاس S می توانند همچنان تا ماه می سفارش داده شوند و تولید آن ها از ماه اوت متوقف می شود.

هر دوی این مدل ها که در سال ۲۰۱۷ به روز رسانی شده بودند خیلی قدیمی نیستند اما مبتنی بر نسل ششم کلاس S هستند که حدود هفت سال است از معرفی آن می گذرد. در حالی که سدان بزرگ اصلی کلاس S همیشه بازار خوبی خواهد داشت، منطقی است که EQS جایگاهی بالاتر داشته باشد چرا که راحتی و تکنولوژی های بیش تری در مقایسه با کلاس S کنونی خواهد داشت. البته هنوز چیزی در این زمینه تایید نشده است.

۲۰۱۸-mercedes-benz-s-class-coupe-مرسدس بنز S کلاس کوپه

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *