آغاز پیش فروش مشاركت در تولید دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیك

ب

گروه صنعتی ایران‌خودرو در نظر دارد پیش‌فروش عادی دنا پلاس با هدف جلوگیری از ثبت‌نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت‌نام برای مصرف‌کننده نهایی را از ساعت ۱۱ صبح امروز تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز کند.

به گزارش کارتور، پایگاه اطلاع‌رسانی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام كرد:‌ ایران‌خودرو با هدف تامین نیاز بازار و با اخذ مجوزهای لازم از نهادها و ارگان‌های نظارتی ذیربط، پیش‌فروش مشاركت در تولید دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیك را از روز سه شنبه ۲۴ دی ماه آغاز می‌كند.

در این اطلاعیه آمده است: ‌خودروی دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیك در رنگ‌های سفید، نقره‌ای، ‌مشكی و خاكستری و با مبلغ پیش پرداخت اولیه ۸۰۰ میلیون ریال و با موعد تحویل ۱۸ تا ۲۱ماهه عرضه می‌شود.

همچنین ایران خودرو در این طرح، هدیه ویژه‌ای را به عنوان تخفیف خرید محصول ایرانی به مشتریان و ثبت‌نام كنندگان اعطا می‌كند.

به منظور ثبت‌ نام مشتریان واقعی، محدودیت‌هایی ازجمله هر کدملی یک دستگاه خودرو، عدم ثبت‌نام خودرو در ۱۸ماه گذشته از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، دارا بودن سن ۱۸سال و ارائه گواهینامه رانندگی اعمال می‌شود.

در این روش فروش مبلغ مابه‌التفاوت، هنگام صدور دعوتنامه براساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل مندرج در قرارداد خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه‌های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۱ روز سه شنبه ۲۴ دی ماه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام كنند.

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *