آغاز فروش BMW مدل ۳۲۰i و ۳۳۰i توسط پرشيا خودرو

فروش BMW مدل ۳۲۰i و ۳۳۰i -پرشياخودرو
ب

طبق اعلام واحد فروش شركت پرشیاخودرو، خودروی BMW سری ۳ سدان به صورت صفر کیلومتر مدل ۲۰۱۸ به صورت نقدی و اعتباری در مدل های ۳۲۰i و ۳۳۰i به خریداران عرضه می شود.

به گزارش کارتور، شرايط فروش اعتباری با ۵۰٪ پیش پرداخت و بازپراخت ۶ تا ۲۴ ماه اعلام شده است. ضمن این که در صورت تمایل مشتریان، پرشیاخودرو آمادگی دارد در قالب طرح Used Car، خودروهای BMW و MINI کارکرده متقاضيان خريد را با نمونه های صفر کیلومتر سری ۳ جایگزین نمايد. از جمله نکات برتر این طرح باید به محدود بودن موجودی BMW سری ۳ صفر کیلومتر، مشخص بودن دقیق لیست آپشن ها و تخصیص شماره شاسی به مشتری در زمان عقد قرار داد اشاره کرد.

همچنین خودروهای موجود در این طرح دارای ۵ سال يا ۱۵۰ هزار كيلومتر گارانتی و ٢ سال خدمات رایگان BSI+ را نیز در نظر گرفته است. هر چند در قالب این طرح خودروها در ۳۰ روز کاری به مشتریان تحویل داده می شوند اما، در صورت تکمیل وجه برای طرح های نقدی و تكميل و تائيديه اعتبارسنجی پرونده های خريد اعتباری، پرشیاخودرو آمادگی تحویل خودروها به صورت به روز را نیز دارد.

از جمله نکات مهم در مورد فعالیت های اين شرکت نسبت به دیگر رقبا، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی معتبر به مشتریان است.

فروش BMW مدل ۳۲۰i و ۳۳۰i -پرشياخودرو

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *