آغاز جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو با بیش از ۲۰۰ نمایندگی فعال در سراسر کشور

امداد خودرو ایران
ب

جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو آغاز شد.

به گزارش کارتور، جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو از ۲۶ اسفندماه سال جاری آغاز و تا ۱۷ فروردین سال ۹۸ ادامه خواهد داشت. در این جشنواره ۲۱ روزه، ۲۶۴ نمایندگی به صورت تک و دو شیفت آماده خدمات دهی به مراجعه کنندگان خواهند بود. همچنین طبق اعلامیه منتشر شده از سوی امداد خودرو ایران، ۱۷۳ فروشگاه در سراسر کشور برای فروش قطعات به مشتریان درنظر گرفته شده است.

ناوگان فعال و مجهز امداد خودرو ایران

امداد خودرو ایران در جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو با بیش از ۲۰۵۰ خودروی امداد و همچنین سرویس های اتوکلیک، امداد پلاس، خودروبر، موتور سوار، پایگاه های ثابت امدادی و کانکس های فعال در شهر و جاده های کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان ایران خودرو خواهد بود.

این شرکت علاوه بر بهره وری از ناوگان مجهز، از ۴۳۰۰ نفر پرسنل فعال شامل نیروهای امداد خودرو، ایساکو و ایران خودرو جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان استفاده خواهد کرد.

تلاش برای ارائه خدمات باکیفیت

در طول برگزاری جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو، در جهت ارائه کیفیت هر چه بهتر به مشتری، سرکشی های منظم مدیرعامل این شرکت در ایام نوروز صورت خواهد گرفت. همچنین استفاده از بازرسین محسوس و نامحسوس در کنار استفاده از سیستم نوین BI و گزارشگری آنلاین به بهبود کیفیت خدمت رسانی در طول جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو می افزاید.

توصیه های مدیرعامل ایساکو را جدی بگیرید

سید رضا حسینی “مدیرعامل ایساکو” در مراسم آغاز جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو بیش از هر چیز به هموطنان توصیه نمود تا پیش از سفر با مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو، از وضعیت سلامت خودروی خود آگاهی کامل پیدا کرده و در صورت وجود مشکل، نسبت به رفع آن اقدام نمایند. مدیرعامل ایساکو در این مراسم به موارد دیگری از جمله تهیه قطعات اصلی از فروشگاه های مجاز نیز اشاره نمود.

آسودگی خاطر با ۰۹۶۴۴۰

مشتریان گرامی می توانند برای ثبت درخواست خدمات امدادی با شماره ۰۹۶۴۴۰ تماس حاصل نموده و یا از اپلیکیشن ایساکو به منظور تسهیل در اموری چون نوبت دهی و … استفاده نمایند. علاوه بر دو روش مذکور، مشتریان می توانند برای ثبت درخواست و دریافت خدمات امدادی از WEB APP و وب سایت www.096440.com استفاده نمایند.

 

مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *