آریزو 6، مفهوم جدید طراحی از زبان چری

آریزو 6، مفهوم جدید طراحی از زبان چری
ب

آریزو ۶، فراتر از انتظار!

سدان زیبا و پر ابهت آریزو 6 را باید زبان جدید طراحی چری نامید. زبان طراحی پویا که در حال رسیدن به نقطه تکامل میباشد. باید پذیرفت که شرکت های معتبر چینی با سرمایه گذاری کلان در بخش طراحی به خوبی توانسته اند خودروهایی زیبا و کامل را طراحی و روانه بازار نمایند.

شرکت چری با بهره گیری از معروف ترین طراحان نامی جهان، که تجربه همکاری در برندهای معتبر اروپایی را داشته اند توانسته است در مدت زمانی کوتاه، تجربیات ارزشمندی در زمینه طراحی، مهندسی و کیفیت را کسب نماید.

شرکت چری اینبار با ظراحی آریزو 6 خود را وارد مرحله جدید طراحی نموده است، طراحی پخته و کامل که کاملا از المانهای روز پیروی میکند.

مشاهده چری آریزو 6 ، در حال تست های فنی

نمای خارجی آریزو 6 بسیار شبیه به طرح های مدرن و پخته المانی و ایتالیایی میباشد. در اولین نگاه ناخودآگاه شما احساس روبرو شدن با یک سدان مغرور اروپایی را دارید.

نمای جلو با داشتن خطوط کمی شلوغ، حس یک خودروی بسیار مدرن و ساختار شکن را میدهد و تا حدودی شما را به یاد خودروهای  مفهومی میاندازد. چراغهای کشیده جلو حس یک طراحی تهاجمی و چر ابهت را به شما میدهد.

در نمای جانبی شما، مشابه سدانهای اروپایی، شاهد یک طراحی ساده اما پخته خواهید بود، و در نهایت در نمای پشتی، طراحی پخته و اصیل را شاهدیم، به طور کلی، آریزو 6 سبک و سیاق سدانهای آلمانی را دارا میباشد، طراحی استخوان دار و ماندگار که برای یک سدان چینی تا سالهای سال ماندگار و زیبا خواهد بود.

آریزو 6، مفهوم جدید طراحی از زبان چری

اما نقطه قوت این خودرو را میتوان طراحی داخلی آن دانست. با باز کردن درب های آریزو 6 شما با فضایی فراتر از سایر محصولات چینی و مدرن تر از بسیاری رقبای مطرح بازار روبرو میشوید. آریزو 6 سبک جدیدی را به شما نشان میدهد. طرح کلی بسیار شبیه استایل آئودی میباشد که سمبل اصالت در کنار مدرن بودن بوده و به خوبی این توازن را برقرار نموده. جنس داشبورد از پلاستیک نرم و پوشش مشابه چرم سفید است که تا حدودی کابین فوق لوکس رنجرور را تداعی میکند. دریچه های هوا کاملا مشابه آئودی میباشد که سبکی خاص و جذاب را ارائه میکند. داخل کابین آریزو 6 از مجموعه بهترین کابین ها الگو گرفته شده و با سبکی خاص ترکیب گردیده.

طراحی صندلی ها کاملا ارگونومیک بوده و از متریال با کیفیت استفاده شده که قطغا برای خانواده ها در سفر، راحت و لذت بخش خواهد بود .

در مجموع آریزو 6 را میتوان پاسخ قاطع و محکم چری به رقبای کره ایی، ژاپنی و اروپایی نامید تا بتواند سمبلی باشد برای جهش بزرگ صنایع خودروسازی کشور چین.

 

بیشتر بخوانید:

مشاهده چری آریزو ۶ ، در حال تست های فنی در ایران

 

کارتور

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *