آئودی E-tron 2019؛ تصویری جدید از محصولی جدید!

آئودی E-tron 2019؛ تصویری جدید از محصولی جدید!

بی صدا، مدرن، آلمانی!

آئودی، تصاویری جدید از کابین شاسی بلند آینده و الکتریکی خود، E-tron منتشر کرده است.

با توجه به تصاویر منتشر شده، پیروی آئودی از زبان طراحی جدید این شرکت کاملا مشهود است و این شرکت سعی کرده است که با ترکیب خطوط افقی تیز و صفحه نمایش­ های بزرگ و لمسی، محیطی کاملا به روز را برای این خودروی به روز ارائه دهد!

آئودی E-tron 2019؛ تصویری جدید از محصولی جدید!

بنابراین پیرو طراحی ­های جدید این شرکت و محصولات جدید A6، A7، A8 و شاسی بلند جدید Q8، تقریبا هیچ دکمه فیزیکی در کابین دیده نمی ­شود و بجای آن ها صفحات لمسی جایگزین شده­ اند. به عنوان مثال در جلوی درب راننده و سرنشین جلویی، دو نمایشگر هفت اینچی تعبیه شده اند که به عنوان آینه ­های بغل این خودرو عمل می کنند. بنابراین از آینه ­بغل­ های فیزیکی در این خودرو خبری نیست و بجای آن ها، دوربین قرار داده شده است!

این سبک طراحی، ضمن اینکه این خودرو را بسیار نزدیک به خودروهای کانسپت نشان می دهد، در کاهش سر و صدای ناشی از برخورد باد نیز نقش اساسی خواهد داشت.

طبق اعلام این شرکت آلمانی، این خودرو با فاصله بین محوری 2928 میلی­ متری تنها اندکی کوتاه­تر از آئودی Q7 با فاصله بین محوری 2994 میلی­ متری می باشد که باعث شده است SUV الکتریکی جدید این شرکت، از فضای کافی و جاداری برای پنج نفر برخوردار باشد.

آئودی اعلام کرده بود که از این خودرو در تاریخ 30 آگوست پرده برداری می کند. اما اکنون مسئولان شرکت با تغییر برنامه روبرو شده­ اند و اعلام کرده اند که زمان رونمایی از این محصول متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

فردین محمدسور

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *